Sylwester w Hotelu Gołębiewski

Oferta specjalna
Sylwester w Hotelu Gołębiewski

31.12.17 - 01.01.18

Sylwester w Hotelu Gołębiewski

z Andrzejem Piasecznym,
zespołem Cocons Club wraz z Natalią Podwin
(uczestniczką The Voice of Poland)
oraz Grupą NEXT

 

 

Gramy z najlepszymi i dla najlepszych..... GRAMY DLA CIEBIE !

 

Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. W 7 sezonie „The Voice of Poland” – jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję. W 2017 roku Artysta świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji, 13.10.2017 ukaże się najnowsza płyta Andrzeja Piasecznego – „o mnie, o tobie, o nas”.

Grupa NEXT to mega utalentowany zespół, doskonale czujący się w różnorodnych stylach tanecznych, takich jak taniec towarzyski, commercial, hip-hop czy jazz.

Za każdym razem pokazuje, że profesjonalizm, zaangażowanie i taniec  na najwyższym poziomie to jej wyznacznik sukcesu. Dzięki autorskim choreografiom i nieustannej pracy zespół NEXT rozwija się błyskawicznie i cały czas zaskakuje. Podczas każdego występu dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji.

Zadziwia innowacyjnymi aranżacjami i porywającą pasją do tańca. Niepodważalnym atutem grupy tanecznej NEXT jest także ich doświadczenie, trenowali bowiem u najlepszych instruktorów na świecie oraz ostatnio doskonalą swój warsztat taneczny pod okiem uznanego polskiego tancerza zawodowego – Tomasza Barańskiego. Ich taniec na scenie wywołuje tzw. „efekt Wow”, którym potrafią uatrakcyjnić każde widowisko estradowe czy teatralne.

 

31.12.2017, godz. 21.00

Sala Kongresowa

Zaproszenie:  790 zł / 1 os
(oferta dla Gości nocujących w Hotelu)

 

Niższe ceny przy wcześniejszej przedpłacie !

Rezerwuj już dziś i baw się razem z nami !

 

 

CENNIKI
 

PLAKAT ANDRZEJ PIASECZNY

PLAKAT GRUPA NEXT

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij