Koncert Noworoczny

Специальное предложение
Koncert Noworoczny

06.01 - 06.01.18

W uroczystość Trzech Króli Orkiestra Kameralna „Klassik Modern” zaprasza na wyjątkowy

Koncert Noworoczny w Hotelu Golębiewski w Karpaczu!


W programie między innymi muzyka wiedeńska, przeboje muzyki filmowej oraz światowe hity muzyki popularnej.
Orkiestra Kameralna „Klassik Modern” istnieje od 2005 roku. Została założona przez Romana Samostrokova, który jest jej kierownikiem artystycznym, aranżerem, kompozytorem oraz wiolonczelistą. Zespół tworzy 15 muzyków Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Orkiestra ma na swoim koncie szereg koncertów w kraju i za granicą, których repertuar obejmuje muzykę od baroku aż do muzyki rozrywkowej. Wielkim sukcesem zakończyło się ostatnie przedsięwzięcie pod tytułem ,,Świat muzyki filmowej z orkiestrą Klassik Modern", celem którego było udostępnienie oferty kulturalnej w małych miejscowościach Dolnego Śląska pod wsparciem finansowym Fundacji PZU.
Specjalnym gościem tego koncertu będzie Dumitru Harea, który zagra na magicznym i dość rzadkim w Polsce instrumencie muzycznym - fletni Pana.
Ten bardzo prosty w budowie, składający się z szeregu piszczałek wykonanych z rurek bambusa lub trzciny należy do najstarszych na świecie instrumentów muzycznych.
Podczas koncertu zabrzmią na tym instrumencie przeboje światowej muzyki rozrywkowej i oczywiście utwory typowej rumuńskiej i mołdawskiej muzyki ludowej, komponowanej często specjalnie dla tego specyficznego instrumentu.
Serdecznie zapraszamy na koncert noworoczny, który odbędzie się

6 stycznia o godzinie 16:00

w sali kinowej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu

Rezerwacja biletów pod numerem : 787 933 676.

 

 

CENNIKI PLAKAT KONCERTU

 

 

Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера.

ОК, закройте