Newsletter

Najświeższe informacje i oferty specjalne na Twoim mailu i telefonie!

Tago

Hotel Gołębiewski

Goście naszego SPA mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie - zabiegi wykonuje profesjonalnie wyszkolony i wyspecjalizowany personel. Można zaczerpnąć fachowej porady kosmetycznej oraz spędzić wiele niezapomnianych chwil.

To co wyróżnia nasze SPA to przestronność, nowoczesne wnętrza, duże okna w każdym gabinecie co pozwala Gościom nie tylko rozkoszować się zabiegami ale również podziwiać w trakcie ich trwania krajobraz Wisły.

Instytut Kosmetyczny i Odnowa Biologiczna "Gołębiewska Spa" zajmuje 900 m2. Znajdują się w nim gabinety kosmetyczne profesjonalnie wyposażone w nowoczesną aparaturę wspomagającą pielęgnację twarzy (m.in. mikrodermabrazja, peeling kawiatacyjny). Oferujemy zabiegi dla każdego typu cery, dla Pań i Panów w różnym przedziale wiekowym - począwszy od zabiegów oczyszczających, przez pielęgnacje aż po specjalistyczne zabiegi regeneracji i odmładzania. Polecamy także stanowiska do manicure (oferujemy szereg usług z zakresu pielęgnacji dłoni i paznokci), gabinety do pedicure (pedicure wykonujemy profesjonalnymi frezarkami na nowoczesnych fotelach z masażem).

Ponadto do dyspozycji Gości są gabinety odnowy biologicznej wyposażone w najwyższej jakości aparaturę:

  • KAPSUŁY WELLNESS z sauną parową, podczerwienią, koloroterapią, prysznicem Vichy, masażem wibracyjnym i aromaterapią
  • POWER SLIM STUDIO - niezwykłą skuteczność w odchudzaniu i pielęgnacji skóry zawdzięcza jonizacji i energi podczerwieni
  • wielofunkcyjny aparat BEAUTIFULL - do terapii prądami za pomocą którego wykonywana jest: elektrostymulacja, elektroscultur, drenaż limfatyczny oraz zabiegi stymulujące wzrost mięśni polecane dla mężczyzn
  • aparat do masażu wyszczuplającego THALGO TACH

Dużym zainteresowaniem Gości cieszą się masaże relaksacyjno - pielęgnacyjne (masaż De La Mer, masaż gorącymi kamieniami SHI TAO, masaż indonezyjski z użyciem gorących stempli, masaż czekoladowy, masaż aromatyczny, masaż Shiatsu, Ayurveda - masaż głowy twarzy i ciała na bazie dużej ilości ciepłego oleju sezamowego) oraz różnego rodzaju masaże aromatyczne.

Nasz Instytut oferuje również masaże specjalistyczne (zdrowotne, lecznicze, antycelulitowe) wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów.

Posiadamy aparat do opalania natryskowego AIR BRUSCH oraz solaria.

Istnieje również możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług fryzjerskich (strzyżenia damskie i męskie, koloryzacje i kuracje pielęgnujące).

Serdecznie zapraszamy.