Newsletter

Najświeższe informacje i oferty specjalne na Twoim mailu i telefonie!

Tago

Hotel Gołębiewski

Goście naszego SPA mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie - zabiegi wykonuje profesjonalnie wyszkolony i wyspecjalizowany personel. Można zaczerpnąć fachowej porady kosmetycznej oraz spędzić wiele niezapomnianych chwil.

To co wyróżnia nasze SPA to przestronność, nowoczesne wnętrza, duże okna w każdym gabinecie co pozwala Gościom nie tylko rozkoszować się zabiegami, ale również podziwiać w trakcie ich trwania krajobraz Wisły.

Instytut Kosmetyczny i Odnowa Biologiczna "Gołębiewska Spa" zajmuje 900 m2.  Oferujemy zabiegi na twarz dla każdego typu cery, dla Pań i Panów w różnym przedziale wiekowym - począwszy od zabiegów oczyszczających, przez pielęgnację, aż po specjalistyczne zabiegi regeneracji i odmładzania.

Zapraszamy do skorzystania z kosmetologii estetycznej: mezoterapii igłowej twarzy, okolic oczu oraz  mezoterapii  skóry głowy.

Polecamy także stanowiska do manicure (oferujemy szereg usług z zakresu pielęgnacji dłoni i paznokci), gabinety do pedicure (pedicure wykonujemy profesjonalnymi frezarkami na nowoczesnych fotelach z masażem).Ponadto do dyspozycji Gości są gabinety odnowy biologicznej wyposażone w wysokiej jakości aparaturę:

KAPSUŁY WELLNESS z sauną parową, podczerwienią, koloroterapią z prysznicem Vichy, masażem wibracyjnym i aromaterapią.

POWER SLIM STUDIO - niezwykłą skuteczność w odchudzaniu i pielęgnacji skóry zawdzięcza jonizacji i energii podczerwieni.

Wielofunkcyjny aparat BEAUTIFULL - do terapii prądami za pomocą którego wykonywana jest: elektrostymulacja, elektroscultur, drenaż limfatyczny oraz zabiegi stymulujące wzrost mięśni polecane dla mężczyzn.

LIMPHASTIM -terapia leczenia obrzęków limfatycznych, opieka po zabiegu liposukcji, kształtowanie sylwetki ciała, działanie antycellulitowe, poprawa metabolizmu kwasu mlekowego- za pomocą urządzenia.

APARAT  PODCIŚNIENIOWY- do masażu wyszczuplająco- antycellulitowego, za pomocą którego również  modelujemy sylwetkę.

KRIOTERAPIA miejscowa ciekłym azotem- wspomaga leczenie zwyrodnień i urazów stawów.

BODY  DETOX- uaktywnia wydalanie toksyn i szkodliwych substancji z organizmu.

Dużym zainteresowaniem Gości cieszą się masaże relaksacyjno - pielęgnacyjne (masaż De La Mer, masaż aromatyczny,masaż odżywczy SHEA, masaż gorącymi kamieniami SHI TAO, masaż indonezyjski z użyciem gorących stempli, masaż czekoladowy, masaż Shiatsu, masaż polinezyjski,Ajurweda- masaż głowy twarzy i ciała na bazie dużej ilości ciepłego oleju sezamowego).

Nasz Instytut oferuje również masaże specjalistyczne (zdrowotne, lecznicze) wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów.

Posiadamy aparat do opalania natryskowego AIR BRUSCH oraz solaria.

Istnieje również możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług fryzjerskich (strzyżenia damskie i męskie, koloryzacje i kuracje pielęgnacyjne, prostowanie keratynowe).

Serdecznie zapraszamy.