Tour de Pologne 2023

Oferta specjalna
Tour de Pologne 2023

 
 

30 lipca 2023 r w Karpaczu odbędzie się wyścig ORLEN Tour de Pologne Amatorów, którego Partnerem jest Hotel Gołębiewski w Karpaczu. W tym roku ORLEN Tour de Pologne Amatorów będzie wchodził w cykl ORLEN Lang Team Race, więc w Karpaczu można zdobywać punkty do klasyfikacji generalnej.
30 lipca 2023 . Hotel Gołębiewski będzie opanowany przez kolarzy, bo to tutaj zostanie przygotowana baza dla wszystkich uczestników kultowego ORLEN Tour de Pologne Amatorów. W obiekcie będzie zlokalizowane biuro zawodów gdzie uczestnicy odbiorą swoje pakiety startowe. W Hotelu Gołębiewski odbędzie się także start wyścigu, skąd amatorzy wyruszą na 79-kilometrową trasę z metą na Orlinku. Zapisy na wyścig: https://langteamrace.pl/karpacz-2023/

 

 

 

Polecamy:
Specjalny pakiet pobytowy dedykowany dla miłośników kolarstwa i Tour de Pologne obowiązujący w dniach  27.07 – 01.08.2023  

 

Zobacz Pakiet

 

 

- Specjalne menu w Restauracji Zielonej „Czesław Lang poleca

 

 

 

 

 

 

 

W 2023 r. odbędzie się 80. edycja Tour de Pologne, ale głównym motywem przewodnim będą 95 urodziny wyścigu, który był świadkiem wielu ważnych wydarzeń w historii Polski.
Tour de Pologne rozpocznie się w Poznaniu, a zakończy tradycyjnie na krakowskich Błoniach. Po latach na trasę wróci Karpacz z kultową metą na Orlinku, co dostarczy wielu sportowych emocji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij