Poczuj niepowtarzalny klimat Andrzejkowej Nocy w Hotelach Gołębiewski!

Rezerwuj już teraz i zanurz się w magii wróżb, tańców i smaków, które sprawią, że ta noc pozostanie w Twojej pamięci na długo!

NAJLEPSZY WYBÓR

Hotele Gołebieski

Rodzinne pokoje

Przyjazne dla dzieci. Nasze pokoje i apartamenty są specjalnie dostosowane do potrzeb rodzin. Komfortowe łóżka, przestrzeń do zabawy i wszelkie udogodnienia, które ułatwią wakacje z dziećmi.

Animacje i zabawy

Bogaty program animacyjny. Codziennie organizujemy różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Od konkursów i gier po warsztaty kreatywne i wieczorne rozrywki - każdy znajdzie coś dla siebie.

Parki wodne Tropikana

Baseny i strefa Wellness. Nasze tropikalne królestwo to oaza relaksu i rozrywki. Kaskady, zjeżdżalnie, jacuzzi - tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Gabinety SPA

Studio zdrowia i urody. To prawdziwa oaza spokoju. Piękne wnętrza, stworzone tak, abyś mógł oderwać się od rzeczywistości i zatroszczyć się o swój stan zdrowia i urody.

Kuchnia dla wymagających

Nasze restauracje oferują dania, które zadowolą wszystkich smakoszy. Specjalne menu dla dzieci i duży wybór potraw dla dorosłych to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Opieka nad dziećmi

Jeśli potrzebujesz chwili relaksu, nasi doświadczeni opiekunowie zajmą się dziećmi, zapewniając im zabawę i bezpieczeństwo.

Dołącz do grona stałych Gości

korzystaj z dodatkowych usług, ofert i rabatów

Usługi

Oferty

Rabaty

© 2023
Hotele Gołębiewski
najlepsze hotele w Polsce